I Stock 1423540834

Zuid-Korea Tour 2025

Nieuws

In september 2025 trekt het Belgian National Orchestra onder leiding van zijn chef-dirigent Antony Hermus op een bruisende tournee door Zuid-Korea. Met concerten in steden zoals Seoul en Andong zal het orkest werken van Brahms, Beethoven en Mozart brengen, samen met de uitzonderlijke pianiste HaiSun Paik.

South Korea map

Haltes tijdens deze tournee

📍 Seoul – 24 september
Seoul Arts Centre

📍 Andong – 25 september
Andong Culture & Art Center

📍 Suwon – 26 september
Gyeonggi Arts Center

📍 Gongju – 27 september
Gongju Culture and Art Center

📍 Daegu – 28 september
Daegu Concert House

📍 Goyang – 30 september
Aram Nuri Arts Centre

Het programma

  • Wolfgang Amadeus Mozart, La clemenza di Tito, K. 621: Overture

  • Ludwig van Beethoven, Pianoconcerto nr. 5 in Es-majeur op. 73, "Keizersconcert"

  • Johannes Brahms, Symfonie nr. 1 in c-mineur, op. 68

48954 1920 2400 80 1588005051

3 dingen die je moet weten over soliste HaeSun Paik 

  • Geboren in Korea, bejubeld over de hele wereld
    Ze komt oorspronkelijk uit Seoul en is opgeleid in Boston. In haar interpretaties combineert ze Oosterse gevoeligheid met Westerse traditie.

     

  • Een vroege doorbraak
    Na topprijzen te hebben behaald op prestigieuze internationale wedstrijden zoals Leeds, William Kapell en Tchaikovsky, werd HaeSun Paik de jongste pianiste van haar generatie die benoemd werd tot professor aan de Nationale Universiteit van Seoel.

     

  • Vierde Prijs op de Koningin Elisabethwedstrijd
    In 1991 won ze de Vierde Prijs op de Koningin Elisabethwedstrijd, begeleid door het Belgian National Orchestra in Tchaikovsky’s Eerste Pianoconcerto. Dertig jaar later keert ze terug naar het BNO voor een ambitieuze tournee... De cirkel is rond!