MANAGEMENT

Bob Permentier
Intendant

Dominique Ranson
Assistente van de intendant
office@nationalorchestra.be

Rosita Moeyersoons
Directeur financiën en administratie
rosita@nationalorchestra.be

PERSONEEL & ORGANISATIE

Marjolein Vanderpoorten
Verantwoordelijke personeel
T +32 (0) 499 07 01 57 - hr@nationalorchestra.be

Gino Vandenborne
Preventie adviseur
T +32 (0) 473 61 08 81 - prevention@nationalorchestra.be

ADMINISTRATIE

Damien Jottard
Administratief en financieel medewerker
administration@nationalorchestra.be

Sara Berckmans
Tax Sherler consultant
sarah.berckmans@nationalorchestra.be

ARTISTIEKE PLANNING

Ronan Tighe
Verantwoordelijke artistieke planning a.i.
ronan@nationalorchestra.be

Noa Bols
Productieverantwoordelijke - tourmanager
T +32 (0)2 552 04 61 - noa@nationalorchestra.be

Martin Vernier
Productieverantwoordelijke - tourmanager
T +32 (0)2 552 04 61 - martin@nationalorchestra.be

Christian Demoustiez
Orkestbibliothecaris
T +32 (0)2 513 26 92 - christian@nationalorchestra.be

MARKETING & COMMUNICATIE

Griet De Cort
Verantwoordelijke marketing- en communicatie
T +32 470 94 06 65 - griet@nationalorchestra.be

Thomas Clarinval
PR, pers en publiekswerking
T +32 474 40 44 81 - thomas@nationalorchestra.be

Milan Nyssen
Communicatie en promotie 
milan@nationalorchestra.be

Mien Bogaert
Dramaturg
mien@nationalorchestra.be

Noëlla Vijt
Educatie en publiekswerking
T +32 (0) 475 70 00 30 - noella@nationalorchestra.be

REGIE

Florence Leeman
Orchestra manager
florence@nationalorchestra.be

Wim Baetens
Verantwoordelijke orkestregie
T +32 (0) 475 71 49 60 - wim@nationalorchestra.be

Olivier Van Cleemput
Adjunct-regisseur
olivier@nationalorchestra.be

Julie Piessens
Administratief assistent Regie
assist.regie@nationalorchestra.be 

Sarah Walravens
Orkestbode
sarah@nationalorchestra.be