MANAGEMENT

Hans Waege

Intendant - hans@nationalorchestra.be

Dominique Ranson
Assistente van de intendant
t 02 552 04 67 - office@nationalorchestra.be

PERSONEEL & ORGANSIATIE

N.N
Personeels- en Organisatieverantwoordelijke
t 02 552 04 62 - hr@nationalorchestra.be

FINANCIËN

Nadine De Beus
Penningmeester
t 02 552 04 61 - nadine@nationalorchestra.be

PLANNING EN PROGRAMMERING

Matthieu Lescure 
Verantwoordelijke artistieke Productie
t 02 552 04 64 - matthieu@nationalorchestra.be

Dominique de Heinzelin
Productieassistente
t 02 552 04 65 - dominique@nationalorchestra.be

Noëlla Vijt
Jongerenprojecten
t 02 552 04 66 - noella@nationalorchestra.be

COMMUNICATIE

Pieter Lembrechts
Verantwoordelijke Promotie en Marketing, Sponsoring en Publieke Relaties
t 0472 382 682 - pieter@nationalorchestra.be

Marie-Charlotte Castellini 
Sponsoring en PR Officer
t +32 (0)2 552 04 69 - marie-charlotte@nationalorchestra.be

Nicolas Schoevaerts
Marketing & Sales Officer
t +32 (0)2 552 04 69 - nicolas@nationalorchestra.be

REGIE

Wim Baetens
Regieverantwoordelijke
t 02 513 39 84 - f 02 513 26 92 - wim@nationalorchestra.be

Christian Demoustiez
Adjunctregisseur, Bibliothecaris
christian@nationalorchestra.be

Peter De Vleeschhouwer
Olivier Van Cleemput

Technische assistenten