MANAGEMENT

Hans Waege
Intendant

Dominique Ranson
Assistente van de intendant
t +32 (0)2 552 04 67 - office@nationalorchestra.be

Rosita Moeyersoons
Directeur Financiën en Administratie
t +32 (0)2 552 04 60 - rosita@nationalorchestra.be

PERSONEEL & ORGANISATIE

Marjolein Vanderpoorten
Personeels- en Organisatieverantwoordelijke
t +32 (0)2 552 04 62 - administration@nationalorchestra.be

ADMINISTRATIE

NN.

PLANNING EN PROGRAMMERING

Matthieu Lescure 
Verantwoordelijke Artistieke Planning
t +32 (0)2 552 04 64 - matthieu@nationalorchestra.be

Noa Bols
Verantwoordelijke productie – Tourmanager
t +32 (0)2 552 04 61 - noa@nationalorchestra.be

Christian Demoustiez
Bibliothecaris
christian@nationalorchestra.be

COMMUNICATIE

Isabel Lowyck
Verantwoordelijke Promotie en Marketing, Sponsoring en Publieke Relaties
t +32 (0)2 552 04 69 - marketing@nationalorchestra.be

Jessica Wyns
PR & Relationship Officer
t +32 (0)2 552 04 69 - jessica@nationalorchestra.be

Mien Bogaert
Dramaturg
t +32 (0)2 552 04 69 - mien@nationalorchestra.be

Nicolas Schoevaerts
Marketing & Sales Officer
t +32 (0)2 552 04 69 - nicolas@nationalorchestra.be

Noëlla Vijt
Jongerenprojecten
t +32 (0)2 552 04 69 - noella@nationalorchestra.be

REGIE

Wim Baetens
Regieverantwoordelijke
t +32 (0)2 513 39 84 - f +32 (0)2 513 26 92 - wim@nationalorchestra.be

Olivier Van Cleemput
Adjunctregisseur
olivier@nationalorchestra.be

Héloïse Prax
Technisch assistent

Julie Piessens
Regie assistent